JAK ZROBIĆ STACKI | TRIKI PRZY ROBIENIU STACKÓW*** JEŚLI NIE WIDZISZ WSZYSTKICH OBRAZKÓW, POCZEKAJ. PLIKI SĄ DUŻE I WOLNIEJ SIĘ ŁĄDUJĄ ***Cześć! Dziś chcę wam pokazać trochę trików dotyczących robienia stacków. Nie będziemy skupiać się na tym co na nich ułożyć, a na samej konstrukcji. Jeśli trochę pokombinujemy, jesteśmy w stanie stworzyć unikatowe rzeczy i łączyć ze sobą przedmioty, których normalnie nie możemy.
1 OPCJA- JAK ZŁĄCZYĆ DWA OBIEKTY ZE STORE

Niektóre rzeczy ze store takie jak stoły, skrzynie czy krzesła są obiektami na które możemy położyć jakieś przedmioty. Jednak nie zawsze! W tej propozycji wzięłam takie dwa przedmioty, których nie da się położyć jednego na drugi gdy chcemy je po prostu przesunąć.

Stajemy w miejscu w którym chcemy umieścić naszą kompozycję. Wybrane przedmioty po prostu rozpakowujemy jeden na drugim (nie ruszając się z miejsca!) z zachowaniem kolejności jaką chcemy osiągnąć. Ja chciałam aby lampa była na róży, dlatego najpierw rozpakowałam roślinę a dopiero potem lampę.


2 OPCJA - JAK ZŁĄCZYĆ Areca Palm + OBIEKT ZE STORE

Do tej wersji musimy strapować się coal basinami w miejscu gdzie chcemy wykonać stack. Pusta może zostać tylko ta kratka, na której stoimy! Wylogowywujemy, przychodzimy drugim charem (lub prosimy kogoś o pomoc) i w pustym miejscu kładziemy palmę. Gdy zalogujemy się będziemy na niej stać, a gdybyśmy chcieli na nią stanąć normalnie nie jest to możliwe. Teraz wystarczy tylko rozpakować wybrany przedmiot ze store, ja znów posłużyłam się różą.3 OPCJA - ROZBUDOWANY STACK NA OBIEKCIE ZE STORE

Niestety, róże są śliczne ale teoretycznie nie możemy czegoś na nich położyć. Jest jednak na to patent! Będziemy potrzebować skrzynki (obojętnie jakiej) oraz broni typu melee (ja wybrałam heavy machete) w miejscu swojej broni. Ustawiamy skrzynkę pod przedmiotem ze store i wkładamy do niej to, co chcielibyśmy umieścić na różach. Tu niestety jest ważna kolejność, dlatego trzeba to sobie rozpracować. Gdy już mamy przedmioty w skrzynce, za pomocą browse fielda rozwalamy skrzynkę. Na końcu wystarczy tylko wyjąć trociny i gotowe. Czasem trzeba "niszczyć" kilka razy, a o swoje przedmioty się nie bójcie - nie ucierpią! :)


- WERSJA STACKA Z DOBRĄ KOLEJNOŚCIĄ -


- WERSJA STACKA ZE ZŁĄ KOLEJNOŚCIĄ - 


4 OPCJA - Areca Palm + zwykły mebel 

Areca Palm pozwala nam na położenie kilku drobniejszych rzeczy jak np. trophy stand, kreaturki itp. Niestety, gdybyśmy chcieli ulokować na niej np. coal basin nie jest to możliwe. W tym przypadku należy po prostu położyć zapakowany coal basin pod palmą, a następnie rozpakować na browse fieldzie.


5 OPCJA - Areca Palm + zwykły mebel + rozbudowany stack z użycim skrzynki!

No dobra... a co jakbyśmy chcieli mieć palmę, na niej coal basina a na nim coś jeszcze? Ależ oczywiście że się da!  Najprościej będzie zrobić tak: Włożyć pod palmę zapakowany coal basin oraz skrzynkę z przygotowanym stackiem. Najpierw na browse field rozpakowujemy coal basin, następnie niszczymy skrzynkę.  Voila!6 PROPOZYCJA - JAK PODWYŻSZYĆ SOBIE JEDEN ITEM ZE STORE Z OPCJI 1?

Co w przypadku, gdy chcemy jeden item ze stora mieć nieco wyżej? Ustawiamy skrzynkę (np. z trophy standem w środku) i stajemy na nią. Wypakowujemy pierwszy przedmiot ze store. Potem rozwalamy ją na browse fieldzie aż uzyskamy trophy stand na roślince, następnie rozpakowujemy drugą rzecz ze store. Gotowe!


To wszystko na dzisiaj. To jest bardzo proste, prawda? Dla wielu z was pewnie będzie to nowy wymiar dekorowania, ale mam nadzieję że dla tych którzy znają te metody artykuł będzie równie ciekawy. Oczywiście czekamy na wasze prace na Instagramie (tag @tibiastyleofficial #tibiastyle #tibiastyleofficial). Aktualnie trwa u nas konkurs na dekorację w którym pula nagród to 175tc!

No comments:

Post a Comment