DO IT YOURSELF - ZRÓB TO SAM | LOREMASTER & LALKI ZE SKRZYDŁAMICześć! Dzisiaj przychodzę do was z bardziej kreatywnym działem który będzie stałą sekcją na stronie - DO IT YOURSELF, czyli rzeczy które możemy wykonać sami.

Na pewno wiele z was kojarzy popularne połączenie Teddy bearlub Annihilation bear z bat decoration , prawda? To ozdoba ze starszych czasów tibii, dziś uznawana za "oldschool" jednak wciąż chętnie używana w domkach. Bat decoration można też połączyć z innymi laleczkami i uzyskać przeróżne kombinacje.
teddy bear/annihlation bear | mini mummy | nightmare teddy | torn teddy

Neruuta
Aniquilador De Knight, Kalibra
Neruuta, Antica

LOREMASTER DOLL ZE SKRZYDŁAMI - JAK ZROBIĆ? 

Jakiś czas temu dekorując domek dla kolegi po nowym update wymyśliłam że zrobię skrzydła z... winged backpack! Niestety, jest on zbyt duży aby nadawał się dla każdej laleczki. Jedyna, która mi pasowała to Loremaster Doll lub jej replika. Ona zaś jest zbyt wielka aby wykorzystać nietoperza. Powstała bardzo fajna kombinacja która uzupełniała kolorystycznie całą dekorację i nawiązywała do nowego update. Sam właściciel był bardzo zadowolony, mi również spodobała się ta propozycja choć nie posiadam jej w swoim domku. Podzieliłam się jednak tym pomysłem na TibiaQa tutaj.


 Loremaster doll (lub replika) +  Winged Backpack = 


Na stronie kombinacja nie uzbierała zbyt wielu votów, ale spotkała się z ogromnym uznaniem w świecie tibii. Bardzo często mijając domki na różnych światach widzę połączenie tych dwóch przedmiotów. Zdaję sobie sprawę, że to może być też autorska wizja, w końcu w świecie tibii często wpadamy na podobne pomysły i nie raz się o tym przekonałam, więc nie chcę sobie przywłaszczać wszystkich zasług jeśli nie do końca wiem jak było... jednak czasem zdarzy mi się zapytać "hej, skąd znasz to połączenie?" i wiele osób odpowiadało mi że znają to właśnie dzięki mojej odpowiedzi. To bardzo miłe uczucie! Mam nadzieję że i wam spodoba się ta kombinacja jeśli jeszcze jej nie znacie. 

Kilka aranżacji z użyciem tej kombinacji które znalazłam

Thrimazon, Antica 
Eathell & Guera Chula, Talera 

Smokeer, Talera
Biodiesel, Kalibra 
Katrina Shadowbolt, Antica 
 Glexoriion, Talera 
Karateclown & Pallaru Eller, Bona
Kid fistoo, Bona 
Szvabs, Secura

Devsix house, decoracja by Myth Mine, Secura

Lady Tap, Lobera

Deathor, Antica


Flex Frost, Astera

Jeśli znacie jakieś inne ciekawe połączenia ze skrzydłami lub macie pomysł co mogłoby znaleźć się w tym dziale - napisz do nas! Jeśli posiadasz jakąś aranżację z tymi kombinacjami lub zechcesz ją wykonać po artykule również daj nam znać! będzie nam bardzo miło. 

No comments:

Post a Comment