Quest Items | The Gravedigger of Drefia Quest

Cześć! W dzisiejszym artykule zdecydowałam się na Quest of Gravedigger Drefia aby pokazać wam jakie przedmioty do dekorowania możemy z niego otrzymać. Zaczęłam robić ten materiał dawno, zaplanowany był już zanim ruszyła strona. Chciałam bardzo ukończyć materiał w wysokiej jakości i poświęcić czas na zrobienie każdego przedmiotu, więc to zajęło bardzo dużo czasu.


Quest wymaga 50lvl ale to może być trudne przebiegając mapę takim lub nieco wyższym poziomem. Około 100lvl powinniśmy wykonać go bez problemów, chociaż ja robiłam na 90 i miałam małe kłopoty.


Przedmioty kóre możemy uzyskać:

candle made of the human tallow / flute made of a single bone / omrabas' heart / shadow ashes / hallowed bone (or big version) / full storage flask / small dragon tear / stimulated brain / insantation scroll 

no i oczywiście GŁÓWNA NAGRODA: NAIL CASE Przedmioty mogą być używane w dekoracjach ponieważ nie znikają i przed oddaniem misji możemy wykonać ich więcej. Za każdym razem robimy to tak samo. Super, prawda?

Moim ulubionym przedmiotem od dawna jest świeczka. Używałam jej wielokrotnie w przeszłości. Moją motywacją były small dragon tears oraz shadow ashes. Widziałam je u kogoś w domku i się zakochałam! Najbardziej popularne jest Omrabas' heart które na pewno każdy z nas zna.


JAK ZROBIĆ WIĘCEJ PRZEDMIOTÓW?

To bardzo proste! Oczwiście musimy zrobić każdą misję według spoileru.  Kiedy chcemy więcej sztuk lub zgubimy przedmiot musimy powtórzyć misję. Każdy npc, głównie Omrabas daje nam itemy więc na hasło "lost" da nam je ponownie lub misję. Oczywiście przedmiotów nie możemy mieć w plecaku, więc najlepiej wyrzucać je na ziemię.

WAŻNE! wiele z tych misji robimy za portalami. Kiedy mamy przedmioty ze sobą a pozyskamy nowe - jedna z nich zniknie! Gdy chcemy zachować wszystkie najlepiej wyrzucić je przed portalem i zabrać ze sobą gdy będziemy wracać. 

gdy zgubimy flute made of a single bone musimy porozmawiać Elyen Ravenlock, nie z Omrabas

REWARD ITEM:Nail case jest przedmiotem aby złapać Gravedigger ale dla mnie nie jest to zbyt ładny mount, zwłaszcza nie warty robienia na noobcharach. Uważam jednak, że nail case może być bardzo użyteczne do dekoracji. 

TROCHĘ INSPIRACJI


Mój stary domek, Fortune Wing 4, Tynusiiaa

Northern Street 5, Antica by Tynusiiaa & Dracek

Luminous Arc 2, Antica by Tynusiiaa

By Keeweh, archiwalny screen z Instagrama


Big Game Hunter's Lodge, Secura - właściciel Lorenco

No comments:

Post a Comment