Jakie unikalne, pushable obiekty możemy znaleźć na... #2 Edron/Cormaya


   

Hej!  W dzisiejszym artykule będziemy mówić o pushable obiektach na terenie Edron/Cormaya. Jeśli więc mieszkasz na tym terenie lub masz to w planach to ten artykuł jest dla Ciebie. 

Nie ma ich zbyt wiele, jednak drewniany zestaw mebli i liście to przedmioty na ktore warto zwrócić uwagę. Są bardzo uniwersalne, a dostęp do nich mamy w wielu miastach tibii. Ja sama używam ich bardzo często na terenie mapy FACC. 
wooden cabinet | leaves (ramo) | wooden trunk | timber chair

Oczywiście, na naszym YouTube znajdziecie poradnik gdzie znaleźć te przedmioty, dostępny rownież z angielskimi napisami.


Pomimo dostępności mebli w innych miastach nie będę ich pokazywać, ponieważ stworzymy niepotrzebny chaos na stronie. Dziś skupimy sie tylko na Cormaya i Edron i mam dla was parę aranżacji od mieszkańców tych właśnie miast. 


Antica - 'Castle Shop 3' - Razz Attack 

To jeden z moich ulubionych domków w tibii. Uważam że zarówno tablice na ścianach, jak i lada bardzo utrudniają dekorowanie domków - zwłaszcza gdy są niewielkie. Ten dom to jednak dowód na to, że przy odrobinie wysiłku nawet z trudnej przestrzeni można stworzyć coś pięknego.

Antica - 'Stonehome Village 4' - Rektby Nappz

To wnętrze jest wspólnym projektem ponieważ trochę pomogliśmy go dekorować. Właściciel nie miał na niego pomysłu, więc wspólnie skupiliśmy się na przedmiotach które już posiadał. Znacznie prościej jest stworzyć coś od zera, natomiast znacznie trudniej gdy masz itemy ze store których żal nie wykorzystać. Chociaż nie jestem fanką tej kolorystyki, finalnie byłam bardzo zadowolona z efektu końcowego. Właściciel również, a to chyba najważniejsze :) 


Antica - 'Central Circle 1' - Ozen

Domek, który większość z nas po prostu uwielbia oglądać. Nic dziwnego! Daleko mu do skromnego wystroju, jednak sam właściciel jest cudownym i skromnym człowiekiem. Bardzo lubię w domu Ozena to, że wygląd nie zmienia się drastycznie, a tylko czasem dodaje nowe detale. Liście idealnie komponują się w  tym zielonym pokoju, nie uważacie? 

Antica - 'Castle Shop 1' - Mikolaj

Zieleń i ciemne drewno to jedno z moich ulubionych połączeń kolorystycznych w grze. Bardzo podoba mi się las, który stworzył Mikołaj.  Z tego co mi wiadomo, dom jest nowy a dekoracja została przeniesiona i dopasowana z poprzedniego - uważam że jest to świetny pomysł! okazuje się, że niektóre dekoracje mogą być uniwersalne dla wielu domków. Nie wiem czy Mikołaj zdecyduje się na zmiany, jednak mam nadzieję że jeśli tak to w przyszłości będę mogła pokazać wam inne odsłony tego wnętrza. Before/After by me - Antica - 'Cormaya 11' - Crusader Overseas

Na koniec aranżacja-metamorfoza domku na Cormai którą wykonałam specjalnie na potrzeby artykułu. Choć często korzystam z twórczości community i swoich starszych prac, chcę też aby na tej stronie pojawiały się całkowicie nowe materiały. Budżet na stworzenie tego domku był naprawdę niewielki, przedmioty dekoracyjne które dokupiłam kosztowały może 500k. Wykorzystałam dostępne już w domku meble ze store, a także przyniosłam te darmowe. Finalnie wyszedł mi "gabinet malarski" i myślę że wygląda całkiem fajnie. Tutaj możecie zobaczyć jak dom wyglądał wcześniej. 

Bardzo dziękuję chłopakom za to, że postanowili udostępnić mi swoje domki. Uważam że są to bardzo utalentowane osoby, z dobrym gustem dlatego wcale nie są tu przypadkowo. Mam nadzieję że i wam się spodobają a cały artykuł okaże się pomocny :) 


No comments:

Post a Comment